22.06.2015

„Szydłobus” wyruszył w Polskę z.... naszego powiatu

Lider powiatowych struktur PiS Daniel Milewski i jego drużyna byli pierwszymi pasażerami „Szydłobusa”, za którego sterami (podobnie jak w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy) stać będą kierowcy naszego lokalnego przewoźnika, firmy B.A.G.S.

Mińszczanie już o świcie mieli okazję zobaczyć to, co dla reszty kraju było sporą niespodzianką, a w serwisach informacyjnych newsem dnia…

Polski autobus Autosan z floty B.A.G.S. znany całej Polsce jako „Dudabus”, który miesiąc temu zakończył swoją podróż, dowożąc Andrzeja Dudę na najwyższy urząd w naszym państwie, ponownie wyrusza w nową drogę. O 4.30 na przystanku koło mińskiego Starostwa wsiedli do niego pierwsi pasażerowie.

– Liczni mieszkańcy naszego miasta dojeżdżają codziennie rano do pracy bądź na uczelnie. Ja na studia jeździłem najczęściej koleją, czasem tak jak dziś – autobusem z tego przystanku. Istotą polityki jest umiejętność słuchania, a tę pielęgnuje się będąc blisko ludzi. Dlatego ruszamy znowu w podróż po kraju, by być blisko codziennych spraw Polaków – mówił przed „Szydłobusem” szef mińskiego PiS Daniel Milewski.

„Szydłobus” jednak po przyjeździe do Warszawy zmienił się przybierając na chwilę dawne barwy z kampanii prezydenckiej. Media na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej pod Sejmem mogły więc obserwować symboliczny moment zmiany kampanijnych barw. – Oddaję go w Twoje ręce – powiedział do Beaty Szydło prezydent elekt Andrzej Duda. Po konferencji „Szydłobus” powrócił do naszego okręgu wyborczego objeżdżając jego północne powiaty.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Biuro: 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 2a lok.12
tel. 504 838 222
e-mail: biuro@danielmilewski.pl