02.09.2015

"Damy radę"

Milewski i Koc zainaugurowali akcję „Damy radę”.

Senator Maria Koc wraz z przewodniczącym Danielem Milewskim zainaugurowali we wtorkowe południe akcję promocyjną „Damy radę”. W kilku punktach miasta wraz z działaczami Forum Młodych zawiesili banery z przesłaniem kandydatki PiS na premiera.

 

– Chcemy by określenia takie jak „nie da się”, „nie można” zniknęły z polskiej polityki – mówił podczas akcji Daniel Milewski.

PiS przekonuje, że obywatele oczekują od rządu, że będzie dla nich dobrze pracował i skutecznie dbał o ich sprawy. Nie chcą słyszeć, że „się nie da”. Dlatego robią kampanię, w której przekonują, że dobre zmiany są możliwe. – Nie jest to nasze docelowe hasło, z którym pójdziemy do wyborów. Chcemy jednak na początku kampanii jasno podkreślić, że ludzie oczekują od polityków, że nie będą się niczym zasłaniać, tylko rozwiązywać ich problemy. Dlatego właśnie z takim przesłaniem wyszliśmy dziś do mieszkańców Mińska Mazowieckiego – mówiła senator Maria Koc. - W Polsce potrzeba wspólnego działania, budowania wspólnoty. Kiedy jest się razem, można podejmować najtrudniejsze nawet wyzwania – dodała.

- Damy radę zmienić Polskę na lepsze. Nieustannie słyszymy, że się nie da, nie można, nie ma pieniędzy, czy nie ma energii. Otóż jest energia, a jak będzie uczciwie i bez afer, to będą także pieniądze. Ludzie często są pozostawiani sami sobie, nie mają wsparcia, nie mają żadnej pomocy ze strony rządzących. Wtedy najczęściej ludzie gromadzą się, biorą sprawy w swoje ręce mówią: „damy radę”, „nie poddajemy się”, przeprowadzimy to, czego nie potrafią urzędnicy, czego nie potrafi przeprowadzić państwo. My mówimy, że zmiany są możliwe i my je zrobimy szybko, intensywnie i z dużą energią. Dlatego takie hasło wybraliśmy na początku tej trudnej drogi – podsumował Daniel Milewski.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Biuro: 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 2a lok.12
tel. 504 838 222
e-mail: biuro@danielmilewski.pl