26.05.2015

Andrzej Duda prezydentem! Pamiątkowy przejazd „Dudabusa”

Zaraz po ogłoszeniu przez PKW oficjalnych wyników wyborów liderzy lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości podziękowali mieszkańcom Mińska za zwycięstwo Andrzeja Dudy.

Na specjalną konferencję prasową przyjechali… oryginalnym „Dudabusem”. Zwycięstwo w Mińsku uczcili też  przejazdem po mieście!

Szef mińskich struktur PiS i przewodniczący Rady Powiatu Daniel Milewski nie cedził słów wdzięczności dla mieszkańców Mińska. Najpierw podziękował za wysoką frekwencję.

– Siłę święta demokracji jakim są wybory odczuwamy dopiero jako wspólnota. Najpiękniejsze słowa wdzięczności kieruję do tych, którzy oddali głosy na Andrzeja Dudę. Najbardziej cieszy mnie to, że wolę zmian wybrała większość mińszczan. Wygraliśmy te wybory, wygraliśmy je razem, Andrzej Duda wygrał je dla nas – mówił Milewski.

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Anna Czyżewska podkreśliła, że w skali powiatu wynik Dudy jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący, bo sięgający blisko 60 procent. Największy sukces kandydat PiS osiągnął w gminie Latowicz (75,09%) i gminie Stanisławów (73.25%). Jak zauważył szef powiatowych struktur PiS Sylwester Dąbrowski, Andrzej Duda wygrał w każdej z gmin Powiatu Mińskiego. - Szczególnie cenne jest uzyskanie zwycięstwa w Mińsku – przyznał. W podobnym tonie kontynuował przewodniczący Milewski, dziękując wolontariuszom i działaczom PiS za gorące zaangażowanie w kampanii. – Sukces prezydenta Dudy jest jeszcze piękniejszy dzięki waszemu zaangażowaniu, choć to dopiero początek naszego marszu ku zmianom – zagrzewał lider mińskiego PiS. Po gratulacjach i podziękowaniach za udział w głosowaniu dla mieszkańców powiatu, Milewski słowa szczególnej wdzięczności skierował do Rafała Sadocha, czyli prezesa firmy autobusowej B.A.G.S. – Poza osobistą przyjaźnią, czuję się dziś wyjątkowo zobowiązany, ponieważ wykonaliście jako załoga „Dudabusa” piękną pracę, dowieźliście Andrzeja Dudę do zwycięstwa – dziękował Milewski z nadzieją na dalszą owocną współpracę.

Po konferencji Milewski zaprosił mieszkańców Mińska na wycieczkę po mieście. Przejazd „Dudabusa” wzbudził duże zainteresowanie przechodniów i kierowców, którzy radośnie machali do pojazdu, który dowiózł prezydenta elekta do wyborczego sukcesu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Biuro: 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 2a lok.12
tel. 504 838 222
e-mail: biuro@danielmilewski.pl